Steun ons en help Nederland vooruit

woensdag 14 februari 2018

D66 zet zich in voor nog beter onderwijs

Het (openbaar) basisonderwijs stond de afgelopen jaren onder druk. Het aantal kinderen in onze gemeente neemt nog steeds af en daardoor ontvangen scholen minder geld. Het gevolg daarvan was dat een paar scholen moesten sluiten en ook werden enkele als (zeer) zwak beoordeeld. Dat laatste is gelukkig niet meer zo.

D66 zet zich in voor nog beter onderwijs

Thema

Onderwijs en jeugd

Door het dalend aantal leerlingen hebben basisscholen in onze gemeente het moeilijk. D66 vindt het van het grootste belang dat onze kinderen toch het best mogelijke onderwijs krijgen. De gemeente is niet verantwoordelijk voor de kwaliteit van het onderwijs, die rol hebben de scholen samen met de ouders. Maar de gemeente moet wel voorzieningen bieden en ouders ondersteunen.

Lees meer